1 - Hogwarts Express Diğer
Hogwarts Express
Yukarı

Değişen merdivenler, üç başlı köpekler, konuşan portreler ve daha birçoğu. Eğlenceli, heyecanlı, bazen korku dolu bir deneyime var mısınız? Kurgunuzu oluşturun, Hogwarts'ın gizemli koridorlarında dolaşmaya başlayın ve eğlencenin doruklarına ulaşın!
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 4 9.8
Toplam 8 63.4

2 - Hogwarts RPG Diğer
Hogwarts RPG
Aşağı

Hogwarts RPG, 2009'dan beri varlığını korumayı başarmış ve Rp ateşinin azalmasıyla yayın hayatına ara vermiş köklü bir sitedir. Her zaman eğlenmeyi ve üye profilinde kaliteyi amaçlayan bir site olmuştur. Ancak geçmişe özlem ve Hp kurgusunda büyük bir eksilik sezdiğimiz için tekrar geri dönüyoruz. Bu sefer diğerlerinden farklı bir şekilde işin sonun ölümsüz bir eser oluşturmak amacıyla... Ailemizde yaptığınız her kurgu ve rol oyunu sitenin sonunda kitap olarak anılarınız arasında yerini alacaktır.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 3 3.6
Toplam 5 4.5

3 - Rio Mortensen ~ Role Play Game Harry Potter
Rio Mortensen ~ Role Play Game
Aşağı

Göğün karaltıları arasında göz kırpan ayın çarpık tebessümleri ihtişamla ahşap cama doğru vururken biraz daha yaklaştı ve ardındaki şöminenin çıtırtıları arasında sözlerine devam etti. ‘’Hogwarts Savaşı’ndan tam 22 yıl sonra, savaşın izlerinin yavaş yavaş yok olduğuna, yaraların kapandığına inanılan bir dönemdi.’’ Alaycı bir gülümseme geçmişin tüm izlerine sığınan yüzünde daha da anlaşılmaz bir hale büründüğünde aklından geçen bir tarih kadar derinleşti ve daha da... ‘’Lord Voldemort ve yandaşları Ölüm Yiyenlerin başlattığı savaş; büyücü, muggle ve daha birçok ırktan canlının dünyasında büyük etkilere sebep olmuştu o zamanlarda. Düşünülmeden verilen kararlardansa en çok zarar alan kişiler hiç şüphesiz….’’ Uzun parmaklarına sarınan kristal kadehi sıktığını fark etmemişti bile içindeki sıvı soluk benzinde küçük lekeler bıraktığında. Düşünceli bir tavırla kafasını sallarken gülümsemesi kusursuz suretinde kıvrıldı ve masanın başına doğru usulca attı adımlarını. Yarım kalan sözlerinin herkes için bambaşka bir karşılığı olduğunu biliyordu... ❈ Kurgunun devamı için siteyi ziyaret ediniz.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 0
Toplam 0 0

4 - Mirai Diğer
Mirai
Tarafsız

Cadılar, Avcılar, Periler, Sihirbazlar ve daha fazlası...
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 1.4
Toplam 0 1.9

5 - Nox Illunis RPG Diğer
Nox Illunis RPG
Tarafsız

Altı ırkın bazen savaş bazen de barış içinde yaşadığı, büyüyle teknolojinin birleştirildiği Eizera kıtasında, Noxen adı verilen antik çağlardan kalma iblisler uyumaktadır. Ülkelerin ve ırkların kendi aralarındaki dinamikleri, karanlık çağlarda olduğu gibi dünyaya hükmetmeyi isteyen Noxen Kraliçesinin uyanmasıyla tepetaklak olacaktır. Ülkeler düşmanlıklarını bir kenara bırakıp antlaşmalar mı yapacaklar, yoksa ölümle dans etmeyi göze alarak Noxenlerle müttefik mi olacaklar?
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 2.4
Toplam 0 10.1

6 - Midnight Requiem RPG Diğer
Midnight Requiem RPG
Tarafsız

Kader Tanrıçası çarkını çevirdi ve oyun yeniden kuruldu. Yükselen karanlığın karşısında kimse güvende değil. Büyücülerin yükselişi diğerlerinin çöküşünü mü getirecek, yoksa kalan son ışık, karanlığı delip geçebilecek mi? Siz de bu çatışmanın bir parçası olmak istiyorsanız aramıza katılın.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 4.1
Toplam 0 40.9

7 - Death Note RPG Diğer
Death Note RPG
Tarafsız

Tarafını seç ve hazır ol. L'in gibi dedektif olabilir, Light gibi deftere sahip olabilir veya sıradan biri olabilirsin. Önemli duyuru: Sistemdeki sorun nedeniyle dns değişimi veya zenmate yardımı ile giriş yapabilirsiniz.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 0.4
Toplam 0 0.4

8 - Bleach RPG Diğer
Bleach RPG
Tarafsız

Bleach Animesinin RPG Sitesi
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 0.2
Toplam 0 0.2

9 - Sitenizi ekleyin
Your site could be here! So join today, you are sure to benefit.

10 - Sitenizi ekleyin
Your site could be here! So join today, you are sure to benefit.

Aktif Üye Sayısı: 8
Üyeliğiniz onaylandıktan sonra kullanıcı kontrol paneline giriş yaparak HTML kodunu sitenize eklemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sayaç çalışmayacağından üst sıralara yükselemezsiniz.
Kayıt olunan ay sonuna kadar HTML kodu eklenmezse, siteniz sistem tarafından otomatik olarak listeden kaldırılır.
2009-2016 RpgTurkiye.com

Login or Register