1 - Non Serviam HP RPG Diğer
Non Serviam HP RPG
Yukarı

belirtmek isteriz ki, kesinlikle bir harry potter rpg sitesinde değilsiniz. baştan sona bir fantastik evren rol oyunu arıyor ama hogwarts kurgunuzdan da vazgeçemiyorsanız, bizim gibi, doğru yerdesiniz. kavga gürültü olmadan mutlu mesut geçineceğimizi umuyoruz.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 29 59.4
Toplam 676 2676

2 - Hogwarts RPG Diğer
Hogwarts RPG
Aşağı

Hogwarts RPG, 2009'dan beri varlığını korumayı başarmış ve Rp ateşinin azalmasıyla yayın hayatına ara vermiş köklü bir sitedir. Her zaman eğlenmeyi ve üye profilinde kaliteyi amaçlayan bir site olmuştur. Ancak geçmişe özlem ve Hp kurgusunda büyük bir eksilik sezdiğimiz için tekrar geri dönüyoruz. Bu sefer diğerlerinden farklı bir şekilde işin sonun ölümsüz bir eser oluşturmak amacıyla... Ailemizde yaptığınız her kurgu ve rol oyunu sitenin sonunda kitap olarak anılarınız arasında yerini alacaktır.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 20 34.9
Toplam 222 753.8

3 - Sangre y Caos RPG Diğer
Sangre y Caos RPG
Yukarı

lilith’in ölümü tüm evrende hissedildiğinde Şeytan bile acısına dayanamayıp Tanrı’ya Balor’un kendisine ağaçtan bahsettiğini itiraf etti. Balor da Tanrı’nın hiddetini tatma onurunu yaşadı ve lanetlendi. Bünyesine yerleştirilen zehir kendisi için riskli değildi. Ancak diğer insanlara zehir verdiğinde veya dokunduğunda öldürücü oluyordu. Artık ihanetleri kaldıramayan yaratıcı huzuru getirmek üzere perileri yarattı. Doğayı ve yaratılanları korumak üzere ayrılan periler diğer ırklardan farklı olarak bir meleğin enerjisi ile var olmuştu.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 20 15.5
Toplam 459 576.4

4 - Valar Morghulis RPG Diğer
Valar Morghulis RPG
Aşağı

“Gece çökerken nöbetim başlıyor; ben ölene dek bitmeyecek. Ne bir kadına eş, bir toprağa sahip, ne bir çocuğa baba olacağım. Ne taç giyecek ne şan kazanacağım. Mevkimde yaşayacak ve öleceğim. Ben karanlıktaki kılıcım. Ben surdaki gözcüyüm. Ben soğuğa karşı yanan ateşim, şafağı getiren ışığım, uykudakileri uyandıran borazanım, ademlerin diyarını koruyan kalkanım. Bu gece ve gelecek tüm geceler için, hayatımı ve onurumu, Gece Bekçileri'ne sunuyorum.”
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 7 11.9
Toplam 96 178.2

5 - Mirai Diğer
Mirai
Yukarı

Cadılar, Avcılar, Periler, Sihirbazlar ve daha fazlası...
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 1 1.3
Toplam 1 1.8

6 - Hogwarts Express Diğer
Hogwarts Express
Aşağı

Değişen merdivenler, üç başlı köpekler, konuşan portreler ve daha birçoğu. Eğlenceli, heyecanlı, bazen korku dolu bir deneyime var mısınız? Kurgunuzu oluşturun, Hogwarts'ın gizemli koridorlarında dolaşmaya başlayın ve eğlencenin doruklarına ulaşın!
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 1.3
Toplam 0 2.4

7 - Midnight Requiem RPG Diğer
Midnight Requiem RPG
Aşağı

Kader Tanrıçası çarkını çevirdi ve oyun yeniden kuruldu. Yükselen karanlığın karşısında kimse güvende değil. Büyücülerin yükselişi diğerlerinin çöküşünü mü getirecek, yoksa kalan son ışık, karanlığı delip geçebilecek mi? Siz de bu çatışmanın bir parçası olmak istiyorsanız aramıza katılın.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 0.2
Toplam 0 0.2

8 - Nox Illunis RPG Diğer
Nox Illunis RPG
Aşağı

Altı ırkın bazen savaş bazen de barış içinde yaşadığı, büyüyle teknolojinin birleştirildiği Eizera kıtasında, Noxen adı verilen antik çağlardan kalma iblisler uyumaktadır. Ülkelerin ve ırkların kendi aralarındaki dinamikleri, karanlık çağlarda olduğu gibi dünyaya hükmetmeyi isteyen Noxen Kraliçesinin uyanmasıyla tepetaklak olacaktır. Ülkeler düşmanlıklarını bir kenara bırakıp antlaşmalar mı yapacaklar, yoksa ölümle dans etmeyi göze alarak Noxenlerle müttefik mi olacaklar?
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 3.8
Toplam 0 8.7

9 - Death Note RPG Diğer
Death Note RPG
Aşağı

Tarafını seç ve hazır ol. L'in gibi dedektif olabilir, Light gibi deftere sahip olabilir veya sıradan biri olabilirsin. Önemli duyuru: Sistemdeki sorun nedeniyle dns değişimi veya zenmate yardımı ile giriş yapabilirsiniz.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 0.5
Toplam 0 0.6

10 - War Of The Seoul RPG Gerçek Hayat
War Of The Seoul RPG
Aşağı

Seul, Kore; bir çok parlak ışıklar ve canlı kültür ile hareketli ve gelişen bir şehir. Ama arkasında hala pusuda olan dünyanın geri kalanı için aynı kötülükler var. Bu kötülükleri yok etmeye ve durdurmaya çalışan kadın ve erkekler. Geçen yıl bir çok birim görevlendirildi ve bütün bu yasadışı olaylara son verilmesi istendi. Bu olaya yurtdışından takviyelerde destek oldu. Olaylar süregeldi ve hiç bir sonuç alınamadı. Bütün olayların son bulması için sadece gerçekleri bulmak gerekiyordu.
İstatistik Bugün Ortalama
Tekil 0 3.4
Toplam 0 7.9

Aktif Üye Sayısı: 10
Üyeliğiniz onaylandıktan sonra kullanıcı kontrol paneline giriş yaparak HTML kodunu sitenize eklemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sayaç çalışmayacağından üst sıralara yükselemezsiniz.
Kayıt olunan ay sonuna kadar HTML kodu eklenmezse, siteniz sistem tarafından otomatik olarak listeden kaldırılır.
2009-2016 RpgTurkiye.com

Login or Register